Wyważanie wirników

Wyważanie wirników

Początek naszej firmy zaczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie oraz pasja i również chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że obecnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak i również zmiennego. Między nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w wielu maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych skończywszy. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, i także z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego oraz prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zaciekawi, możemy śmiało powiedzieć, że nasze artykuły to gwarancja długiej i również niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje połączenie wiedzy naszej kadry z doskonałej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, zaawansowanym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, niezawodność i również standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również wśród odbiorców zagranicznych. Bo chociaż pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. A oprócz tego z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem i również profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 25.08.2019 21:09:21)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 10.02.2013 04:19:31)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz