Promienniki

Promienniki

urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się specjalizujemy. I to od ponad 20 lat. W naszej ofercie wyszukać można jedynie wysokiej jakości urządzenia cenionych wytwórców. Wśród nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. i brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się ściśle w oczekiwania naszych klientów i również wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze trafnych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta w sposób indywidualny. A jeżeli takie jest życzenie, urządzenia dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej ofercie wyszukać można w tym także promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to zwłaszcza udogodnienie instalacji, niezwykła funkcjonalność, czy bezpieczeństwo użytkowania. Na domiar tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Wytwarzane przez nie artykuły spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na obszarze całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na przedmiot zarówno dużych zakładów, jak i również małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze fachowy serwis informacyjny, konsultacyjny i również fachowy. I to lecz również na etapie negocjacji, ale również w czasie realizacji kontraktu i również w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży i świadomość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, ażeby nieustannie jakość naszych usług i również szczebel obsługi klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 24.09.2019 11:05:25)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz