Ploter cnc

Ploter cnc

Firma Tomar od prawie 30 lat trudni się projektowaniem i również wykonaniem elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów. Współpracuje z kluczowymi krajowymi firmami budowlanymi oraz prywatnymi inwestorami. Rozległe doświadczenie pozwala realizować zlecenia zawsze terminowo i również z zachowaniem dobrej jakości i również standardów wykonania.

Tomar trudni się w wykonywaniu elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów, takich jak laminaty HPL, paneli aluminiowych Alucobond i również Reynobond, płyt ceramicznych i również kamienia naturalnego – granitu i również piaskowca. Oferuje materiały najwyższej jakości, charakteryzujące się wysoką trwałością, najrozmaitszy wybór kolorów i również tekstur. Wszystkie stosowane materiały są przyjazne środowisku.

Prace nad projektem wykonywane są od wstępnego projektu, drobiazgowo omawianego z klientem, po wykonanie najdrobniejszych detali i również nanoszenie ewentualnych poprawek. Klienci mogą liczyć na otrzymanie próbek materiałów i również detali, szczegółowe plany wykonania usługi, adaptację dostępnych rozwiązań do gotowego projektu, przeprowadzenie obliczeń statycznych, stworzenie niestandardowych rozwiązań i również detali.

Współpraca z firmą Tomar pozwala wykonawcom na udział w pracach na prestiżowych inwestycjach, wysoki zarobek i również zdobycie niezastąpionego doświadczenia. Wykonywane jest perfekcyjne cięcie HPL, prefabrykacja płyt, suchy i również prawidłowy montaż – elewacje wentylowane to coraz popularniejsze rozwiązanie, doceniane przez małych i również wielkich inwestorów. Ogromną zaletą zarówno dla klienta, jak i również wykonawcy jest możliwość prowadzenia prac aż przez cały rok kalendarzowy, bez przestojów w realizacji projektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 10.09.2019 19:35:17)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 25.08.2017 02:04:53)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz