Klej neoprenowy

Klej neoprenowy

Zakłady Chemiczne BOCHEM są współcześnie w naszym kraju liderem między wytwórców różnorodnych klejów przemysłowych.
W niemałej propozycji dostępnych jest ponad 200 artykułów, między których można wymienić kleje a także materiały dla obuwnictwa a także kaletnictwa. Poza tym firma ta wytwarza kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru a także różnorodne towary znakomicie sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić wysokiej klasy kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy a także multum innych.
Między wielu niemałą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na bazie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym w oparciu monomeru chloroprenowego oraz tworzy on roztwór w połączeniu z różnymi rozpuszczalnikami organicznymi takimi jak: aceton, estry alkohole a także etery. Z kolei w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje tak bywa w postaci płynnej, co bardzo ułatwia nakładanie go na niemałych powierzchniach. Poza tym jest dostępny w postaci nie cieknącego żelu.
W toku użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży lub wyłącznie jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają rozległe zastosowanie, skoro umożliwiają one łączenie wielu różnorodnych podłoży takich jak: drewno, guma, skóra, metal, szkło, ceramika, korek oraz sztywne PVC.
Z kolei klej tapicerski jest to wszechstronny produkt przemysłowy znakomicie sprawdzający się w wielu zastosowaniach tapicerskich.
Charakteryzuje się jego osoba perfekcyjną odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża a także uniwersalnością.
Klej ten Doskonale nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w głównie takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny a także wielu innych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 13.08.2019 22:48:51)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz