Klej dyspersyjny

Klej dyspersyjny

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat działający na rynku, o szerokim asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i papieru przylepnego. Wytwórca klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 typami artykułów w asortymencie w ofercie zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Co więcej producent klejów posiada w ofercie usługi sklejania i produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych produktów bądź dopasowywanie ich pod indywidualne wymagania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak i dbałości o dobro klienta.

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o najlepszej klasy urządzeniach do produkcji, wymagania każdego klienta, zarówno jakościowe, ilościowe jak i serwisowe oczywiście zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 zakład należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 16.06.2019 07:13:49)
  • yahoo: 39 (ostatnio: 10.08.2017 02:17:54)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz